Prangli kämping

Tere tulemast!

Oleme alati avatud!
Võta meiega ühendust ja leiame just Sinu vajadustele parima lahenduse. Me usume, et Sa ei pea pettuma.

Meie kohvik Kelnase sadamas

Vajalik ja tasumine

Mõned soovitused laagrisse tulemisel ning tasumine.

Kaasa laps laagriasjade pakkimisse, et oleks ka lapsel ülevaade oma asjadest.

Pane lapsele kaasa piisav varu riietusesemeid, arvestades ilmastikku ning erinevaid tegevusi laagris.

Tervisetõend (me ei nõua perearsti tõendit vaid lapsevanema allkirjaga kinnitatud tõend lapse tervisliku seisundi kohta) laagrisse tulekuks on kohustuslik, ilma selleta laagrisse lapsi ei võeta. Laagrisse tulles peab laps olema täiesti terve. Enne laagri algust saadame tõendi blanketi kõigile registreerijatele märgitud e-postile.

Anna lapsele kaasa mõni tema lemmikasjadest (lauamäng, mänguasi jms).

Pane võimalusel lapsele kaasa natukene taskuraha ja selgita talle, milleks seda kasutada. (nt. jäätise, limonaadi, magusa ostmiseks). Magusast saab laps energiat 🙂

Laagris olles võib lapsel tekkida koduigatsus. Ära kiirusta last laagrist koju tooma, vaid püüa last toetada ja motiveerida laagrisse edasi jääma.

Palun kindlasti teavita laagrikorraldajat järgmistel juhtudel, kui Teie laps:

peab tarvitama regulaarselt ravimeid

on allergiline

ei talu palju füüsilist koormust

võib öösel pissida voodisse

võib mõnes olukorras käituda ootamatult

REGISTREERUMINE LAHELOHE LASTELAAGRISSE:

LAHELOHE Lastelaagrisse registreerimine toimub kodulehe registreerimisblanketi kaudu või telefoni teel. Kui olete edastanud lastelaagrisse registreerimiseks kõik vajalikud andmed, siis väljastame teile ühe nädala jooksul alates broneeringu tegemisest arve, mille tasumine soovi korral toimub kahes osas – esialgu broneeringutasu summas 50 EUR ja üks kuu (kolmkümmend päeva) enne laagrivahetuse algust peab olema tasutud kogu laagrikoha maksumus.

 

Arve väljastame elektronposti teel Teie poolt nimetatud aadressile. Arve tasumisel märkige selgitusse arve number ning lapse nimi, kelle eest tasute. Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.

 

Laagri tuusiku maksumus:

LaheLohe ujumise-, vabaaja- ja puhkelaager ;

 

 

160 EUR (sissemaks registreerimisel 50 EUR)

KOHTADE ARV ON PIIRATUD!!!

NB! Niikaua kuni sissemaksu ei ole sooritatud ning tuusiku lõppmaksumust ei ole tasutud vastavalt maksetähtajale, on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja teile kohta ei säilitata. Kokkuleppel laagrikorraldajaga on võimalus tasuda laagrituusiku eest ka sularahas laagrisse tulles ja kokkuleppel broneeritud laagrikoht lapsele tagatakse.

 

Osavõtumaks sisaldab:

Majutust kämpingutes

Toitlustust 4 korda päevas ning igapäevaselt värsked puu ning juurviljad.

Lapsesõbralikku laagrielu

 

LASTELAAGRI KOHAST LOOBUMINE

Laagrikohast loobumine isiklikel põhjustel kuni 45 päeva enne laagrivahetuse algust – tagastatakse 50% broneerimistasust (25,00 EUR).

Hilisemal teavitamisel broneeringutasu ei tagastata. Laagrikohast loobumine 10-5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 75% laagrikoha maksumusest.

Laagrikohast loobumine vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 75% laagrikoha lõppmaksumusest.

Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus. Raha tagasi ei maksta, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia.

Kui laps lahkub laagrist enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis tagastatakse 50% kasutamata jäänud laagripäevade maksumusest (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend).

NB! Palun anna kindlasti teada laagri korraldajale, kui lapsel esineb muid omadusi, millest kasvatajad peaks teadma.

NB! Soovitame laagrilised puukide vastu vaktsineerida. Kui vanem / hooldaja ei pea seda vajalikuks, võtab ta vastutuse antud küsimuses enda peale.

Kui laagrisse tuleb samast perest 2 või enam last on soodustus iga lapsepealt 10%.

Kui laps soovib lapsevanema nõusolekul olla laagris kaks vahetust on soodustus lapsepealt